San Luis La Salle Ikastetxea

Donostia [Bidebieta]

 

      Nuestro colegio

Oferta educativa

Extra-escolares

Servicios

Familias

Alumnos

 Sallenet

Contacto

 

Euskera

      Deportes      Montaña      Música      Tamborrada      Mediodía      Colonias de verano      Tandanacui      Tiempo libre  

      

 

2013 XXV Torneo La Salle San Luis XXV. TXAPELKETA 2013

Egutegia, emaitzak eta sailkapenak

Calendario, resultados y clasificaciones 

Egutegia, inprimatzeko pdf bertsioa  |  Calendario, versión pdf para imprimir  |

                                  

Eguna

Ordua / Kantxa

Taldeak

Emaitza

B

BENJAMINAK

25-4

5:30  k1

G1

San Luis A - Oleta

12 - 0

 

26-4

6:15  k1

G2

San Ignacio A – Trintxer Eskola 04A

6 - 2

 

29-4

6:15  k1

G3

San Luis B – Trintxer Eskola 03A

1 - 5

 

30-4

5:30  k1

G1

Altza – Herrera

4 - 10

 

30-4

6:15  k1

G3

San Ignacio B – Trintxer Eskola 04B

6 - 2

 

30-4

5:30  k2

G2

Trintxer Eskola 03B – San Ignacio A

9 - 2

3-5

5:30  k1

G1

Altza – Oleta

16 - 0

 

3-5

5:30  k2

G2

Trintxer Eskola 03B – La Asunción

4 - 2

6-5

5:30  k1

G3

San Luis B – Trintxer Eskola 04B

6 - 3

 

6-5

6:15  k1

G2

Trintxer Eskola 04A – La Asunción

2 - 11

 

6-5

7:00  k1

G3

San Ignacio B – Trintxer Eskola 03A

6 - 3

 

7-5

5:30  k1

G1

San Luis A – Herrera

13 - 5

 

7-5

7:00  k1

G2

Trintxer Eskola 03B – Trintxer Eskola 04A

8 - 3

8-5

7:00  k1

G3

San Luis B – San Ignacio B

2 - 8

 

10-5

5:30  k1

G1

San Luis A – Altza

3 - 2

 

10-5

6:15  k1

G3

Trintxer Eskola 03A –Trintxer Eskola 04B

14 - 1

 

13-5

5:30  k1

G1

Oleta – Herrera

2 - 2

 

13-5

6:15  k1

G2

San Ignacio A – La Asunción

1 - 9

 

14-5

5:30  k1

1/4

San Luis A – San Luis B

14 - 2

B1: 1º G1 – 2º mejor 3º

14-5

6:15  k1

1/4

Trintxer Eskola 03B – Tintxer Eskola 03A

6 - 3

B2: 1º G2 – 2º G3

14-5

7:00  k1

1/4

San Ignacio B – Altza

3 - 2

B3: 1º G3 – mejor 3º

15-5

5:30  k1

1/4

Herrera – La Asunción 

B4: 2º G1 – 2º G2

16-5

5:30  k1

1/2

San Luis A – Trintxer Eskola 03A

B1 – B2

16-5

6:15  k1

1/2

San Ignacio B -

B3 – B4

18-5

4:30  k1

Final

 

 

A

Sailkapenak 13-05-2013 Clasificaciones

 

P

G1 - Taldea

Par

Ira

Be

Ga

ald

aur

Pun

1

San Luis A

3

3

0

0

28

7

9

2

Altza

3

1

0

2

22

13

3

3

Herrera

3

1

1

1

17

19

4

4

Oleta

3

0

1

2

2

30

1

 

P

G2 - Taldea

Par

Ira

Be

Ga

ald

aur

Pun

1

Trintxer 03 B

3

3

0

0

21

7

9

2

La Asunción

3

2

0

1

22

7

6

3

San Ignacio A

3

1

0

2

9

20

3

4

Trintxer 04 A

3

0

0

3

7

25

0

 

P

G3 -Taldea

Par

Ira

Be

Ga

ald

aur

Pun

1

San Ignacio B

3

3

0

0

14

7

9

2

Trintxer 03 A

3

2

0

1

22

8

6

3

San Luis B

3

1

0

2

9

16

3

4

Trintxer 04 B

3

0

0

3

6

26

0

 

 

ALEBINAK

25-4

6:15  k1

G1

Altza - Herrera

2 - 6

 

25-4

7:00  k1

G1

San Luis A - Oleta

10 - 5

 

26-4

5:30  k1

G2

La Asunción - Mendiola

2 - 0

 

26-4

7:00  k1

G2

San Ignacio A – Trintxer Eskola 02

 5 - 1

 

29-4

5:30  k1

G1

San Luis A - Herrera

 5 - 3

 

29-4

7:00  k1

G3

San Ignacio B – La Salle Loiola

 1 - 1

 

30-4

7:00  k1

G3

San Luis B –Trintxer Eskola 01

 2 - 3

 

2-5

5:30  k1

G1

Altza - Oleta

 2 - 5

 

2-5

6:15  k1

G3

San Ignacio B – Trintxer Eskola 01

1 - 8

 

2-5

7:00  k1

G3

San Luis B - La Salle Loiola

3 - 6

 

3-5

6:15  k1

G2

San Ignacio A - Mendiola

2 - 2

 

3-5

7:00  k1

G2

Trintxer Eskola 02 – La Asunción

2 - 7

 

7-5

6:15  k1

G1

Oleta – Herrera * 

3 - 0

 

8-5

5:30  k1

G3

San Luis B – San Ignacio B

3 - 1

 

8-5

6:15  k1

G2

San Ignacio A – La Asunción

2 - 8

 

9-5

5:30  k1

G1

San Luis A - Altza

7 – 2

 

9-5

6:15  k1

G2

Trintxer Eskola 02 - Mendiola

 4 - 6

 

9-5

7:00  k1

G3

Trintxer Eskola 01 – La Salle Loiola

7 – 1

 

10-5

7:00  k1

1/4

San Luis A – San Luis B

3 - 2

A1: 1º G1 – 2º mejor 3º

13-5

7:00  k1

1/4

La Asunción – La Salle Loiola

3 - 2

A2: 1º G2  – 2º G3

15-5

6:15  k1

1/4

Trintxer Eskola 01 – San Ignacio A 

 

A3: 1º G3 – mejor 3º

15-5

7:00  k1

1/4

Mendiola - Oleta 

 

A4: 2º G2 – 2º G1

17-5

5:30  k1

1/2

San Luis A – La Asunción

 

A1 – A2

17-5

6:15  k1

1/2

 

 

A3 – A4

18-5

6:00  k1

Final

 

 

 

 

 Sailkapenak 10-05-2013 Clasificaciones

 

P

G1 - Taldea

Par

Ira

Be

Ga

ald

aur

Pun

1

San Luis A

3

3

0

0

22

10

9

2

Oleta

3

2

0

1

13

12

3+3

3

Herrera

3

1

0

2

9

10

3-3

4

Altza

3

0

0

3

6

18

0

 

P

G2 - Taldea

Par

Ira

Be

Ga

ald

aur

Pun

1

La Asunción

3

3

0

0

17

4

9

2

Mendiola

3

1

1

1

8

8

4

3

San Ignacio A

3

1

1

1

9

11

4

4

Trintxer 02

3

0

0

3

7

18

0

 

P

G3 - Taldea

Par

Ira

Be

Ga

ald

aur

Pun

1

Trintxer 01

3

3

0

0

18

4

9

2

La Salle Loiola

3

1

1

1

8

11

4

3

San Luis B

3

1

0

2

8

10

3

4

San Ignacio B

3

0

1

2

3

12

1

 

* Oleta – Herrera: 3 -0 por incomparecencia de Herrera

 

Txapelketako taberna: edariak, pintxoak eta abar – Taberna del torneo: bebidas, pintxos y demás.

 

BENJAMINAK

G1: San Luis A – Oleta - Altza – Herrera

G2: San Ignacio A – Trintxer Eskola 04A - San Ignacio A – Trintxer Eskola 02

G3: San Luis B – Trintxer Eskola 03A - San Ignacio B – Trintxer Eskola 04B

 

ALEBINAK

G1: Altza – Herrera - San Luis A – Oleta

G2: La Asunción – Mendiola - San Ignacio A – Trintxer Eskola 02

G3: San Luis B –Trintxer Eskola 01 - San Ignacio B – La Salle Loiola

 

Taldeek bost jokalari izango dute jokuan eta aldaketak edozein momentutan egin daitezke. - Los equipos tendrán cinco jugadores en cancha y se podrán hacer cambios cuando se desee

Partiduek 20´ko bi zati izango dute - Los partidos tendrán dos tiempos de 20´ cada uno.

Partiduetan 5 minutu edota partidu osorako santzioak ahal izando dira - Podrá haber sanciones de 5´ o para todo el partido.

Arbitroak bolondresak dira, gazteak eta haiek ere ari dira ikasten. Lagun eizaiegu! - Los árbitros son voluntarios y jóvenes futbolistas que están aprendiendo. ¡Ayudémosles!  

Telf: 943 396709 – E-mailak:  josemanuelcrespo@lasalle.es  |  zuzendaria@sanluislasalle.com 

Arduradunak - Responsables: José Ramón Salgueiro; Enrique Sánchez; José Manuel Crespo.

Llevamos 25 años con este Torneo. Este curso coincide con el Centenario del Colegio. Queremos que todos os sintáis como en vuestra casa. Ongi etorri.

 

 

 

 

 

Bienvenidos 

a San Luis La Salle

 

 

 

2013: 100 urte

Centenario San Luis La Salle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© San Luis La Salle Ikastetxea 2011     Dirección: San Luis La Salle Ikastetxea · Guardaplata bidea, 16 (Bidebieta) · 20016 Donostia   |   e-mail @   |