Gure ikastetxea

Hezkuntza eskaintza

Extraeskolarrak

Zerbitzuak

Familiak

Ikasleak

Sallenet

Kontaktua

 

 

Nuestro colegio

Oferta educativa

Extra-escolares

Servicios

Familias

Alumnos

Contacto

 

 

 

  

Berriak - Noticias - News

 

SAN LUIS LASALLE TXAPELKETA 2014 

FINALAK, Maiatzak 17 larunbata

10:15-12:00 Futbola LMH 1 – LMH 2
16:00 Futbola Finala LMH 4
16:45 Futbola Finala LMH 3
17:00 Saski baloia LMH 5.
17:30 Futbola Finala (A) LMH 1/2
17:30 Futbola Finala (B) LMH 1/2
18:15 Futbola Finala LMH 5
18:30 Saski baloia LMH 6.
19:00 Futbola Finala LMH 6
20:00 Garaikurrak/Trofeos

 

LMH 3 TALDEA EMAITZA
Apirilak 10 Osteguna 17:30 Herrera – San Luis A 4 - 11
Apirilak 11 Ostirala 18:15 La Asunción – Trintxer A B  2 - 2
Apirilak 28 Astelehena 17:30 Herrera – Trintxer B A  2 - 15
Apirilak 29 Asteartea 17:30 San Luis - Trintxer B A  3 - 4
Maiatzak 05 Astelehena 17:30 Trintxer A - Zurriola B  4 - 5
Maiatzak 09 Ostirala 17:30 Zurriola  – La Asunción B  5 - 5
ERDIFINALAK    
Maiatzak 13 Asteartea 17:30 LA ASUNCIÓN  - SAN LUIS    3 - 1
Maiatzak 13 Asteartea 18:15 ENGLISH SCHOOL -  TRINTXER B    10 - 1
FINALA    
Maiatzak 17 Larunbata 16:45 LA ASUNCIÓN - ENGLISH SCHOOL   3 - 4
 
LMH 4 TALDEA EMAITZA
Apirilak 11 Ostirala 17:30 Trintxer – San Ignacio B  6 - 8
Apirilak 29 Asteartea 18:15 San Luis B – San Ignacio B  5 - 9
Maiatzak 06 Asteartea 17:30 San Luis B - Trintxerpe B  6 - 3
Maiatzak 06 Asteartea 18:15 San Luis A – La Asunción A  12 - 0
Maiatzak 08 Osteguna 17:30 San Luis A – Altza A  10 - 3
Maiatzak 09 Ostirala 18:15 La Asunción - Altza A  2 - 2
ERDIFINALAK    
Maiatzak 15 Osteguna 17:30 SAN LUIS A - SAN LUIS B    7 - 3
Maiatzak 15 Osteguna 18:15 SAN IGNACIO  - ALZA    6 - 4
FINALA    
Maiatzak 17 Larunbata 16:00 SAN LUIS A - SAN IGNACIO   10 - 1
 
LMH 5 TALDEA EMAITZA
Apirilak 10 Osteguna 18:15 Trintxer B – La Asunción B  3 - 4
Apirilak 28 Astelehena 18:15 Trintxer A – Maria Auxiliadora A  6 - 10
Maiatzak 07 Asteazkena 18:15 San Luis Mendiola – María Auxiliadora A  7 - 2
Maiatzak 08 Osteguna 18:15 Trintxer B – San Ignacio B  3 - 4
Maiatzak 12 Astelehena 17:30 San Luis Mendiola – Trintxer A A  6 - 1
Maiatzak 12 Astelehena 18:15 La Asunción – San Ignacio B  2 - 4
ERDIFINALAK    
Maiatzak 14 Asteazkena 17:30 LA ASUNCIÓN - SAN LUIS MENDIOLA   1 - 3 
Maiatzak 14 Asteazkena 18:15 SAN IGNACIO - MARÍA AUXILIADORA    5 - 4 (P)
FINALA        
Maiatzak 17 Larunbata 18:15 SAN LUIS MENDIOLA - SAN IGNACIO   3 - 4
 
LMH 6 TALDEA EMAITZA
Apirilak 09 Asteazkena 17:30 San Luis – Trintxer A A 2 - 7
Apirilak 09 Asteazkena 18:15 San Ignacio B – Trintxer B B 7 - 0
Apirilak 30 Asteazkena 17:30 San Luis – Altza A 4 - 8
Apirilak 30 Asteazkena 18:15 San Ignacio A– Trintxer B B 4 - 2
Maiatzak 05 Astelehena 18:15 San Ignacio A – San Ignacio B B 3 - 3
Maiatzak 07 Asteazkena 17:30 Altza – Trintxer A A  2 - 11
ERDIFINALAK    
Maiatzak 16 Ostirala 17:30 ALZA - SAN IGNACIO B   6 - 7
Maiatzak 16 Ostirala 18:15 TRINTXER A - SAN IGNACIO A   5 - 3
FINALA        
Maiatzak 17 Larunbata 19:00 TRINTXER A - SAN IGNACIO B   8 - 4

 

 

Ongietorri

San Luis La Sallera

Bienvenidos 

a San Luis La Salle

 

 

Bideo Mendeurrena - Centenario

 

Bideo Haur Eskola - Guardería

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© San Luis La Salle Ikastetxea 2011     Dirección: San Luis La Salle Ikastetxea · Guardaplata bidea, 16 (Bidebieta) · 20016 Donostia   |   Tel. 943 39 67 09    |   e-mail @  |